Home » » Lenny Kravitz w Łodzi

Lenny Kravitz w Łodzi

Lenny Kravitz uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów w swojej 20 letniej karierze muzycznej to styl i klasa inspirowana latami 60 i 70, dusza rocka i funku. Kravitz jest twórcą i producentem, pisarzem, multiinstrumentalistą którego dzieła rozbrzmiewają na dziesięciu ponadczasowych albumach studyjnych.

Zdobył cztery nagrody Grammy, ustanawiając tym rekord. Jego ostatni tudyjny album Black and White America, sprzedał się w ponad 38 milionach egzemplarzy.

Dziesiąty studyjny album Kravitza ukaże się 23 września 2014 wydany przez Roxie Records / Kobalt Label Services. Album to prawdziwa mieszanka rock & rolla, który uderza mocno, rytmicznie we wszystkich swoich formach. Dwanaście utworów na krążku obejmuje takie tytuły jak: “New York City,” “I Never Want to Let You Down” and “She’s a Beast.” Te piosenki są szczere i głębokie czyli dokładnie takie jak sam Kravitz. Jest wielkim i utalentowanym artystą, który w ciągu roku potrafi sprzedać prawie czterdzieści milionów albumów. Teraz nastał idealny czas, na długo oczekiwany album oraz koncerty na żywo. Jak zawsze, Kravitz gra na gitarze, basie, klawiszach i perkusji na swoim albumie, który także wyprodukował i zaaranżował. Wisienką na tym torcie jest jednak współpraca Kravitza z legendarnym Bobem Clearmountain ( producent m.in. „Lets dance”Davida Bowiego, „Tattoo you” The Rolling Stones i „Born in the USA” Bruce’a Springsteena).

LENNY KRAVITZ – 3 LISTOPADA , ATLAS ARENA, ŁÓDŹ

Ceny Biletów:

179,00 – 229,00 zł – Trybuny
330,00 zł – GC EE *
229,00 zł – Golden Circle
169,00 zł – Płyta
169,00 zł – Niepełnosprawni

źródło: livenation.pl

Skomentuj - Lenny Kravitz w Łodzi
  • (will not be published)