Home » » Rob Zombie zagra w lipcu w Stodole

Rob Zombie zagra w lipcu w Stodole

Artysta, muzyk i filmowiec z nieograniczoną ilością wizji – Rob Zombie ciągle potrafi zaskoczyć publiczność i słuchaczy projektami z pogranicza filmu, muzyki i publikacji. Teraz, siedmiokrotnie nominowany do nagród Grammy ? artysta, wydaje swój piąty solowy album Venomous Rat Regeneration Vendor zawierający singiel promujący Dead City Radio and the New Gods of Super Town, wraz z takimi utworami jak Ging Gang Gong De Do Gong De Laga Raga, Lucifer Rising, Rock and Roll i We’re an American Band.

Jako muzyk, Rob Zombie sprzedał ponad piętnaście milionów albumów na całym świecie. Jego ostatni album studyjny Hellbilly Deluxe 2 był długo oczekiwany. Album został wydany dekadę po jego poprzedniku – Hellbilly Deluxe – albumu, który zaprezentował Zombie jako artystę solowego, po rozpadzie grupy White Zombie . Potrójnie platynowy album zawierał także serię udanych singli radiowych – ?Dragula? ?Superbeast? and ?Living Dead Girl,? które zdominowały stacje radiowe .

Unikalny głos Zombie zyskał uznanie mediów zarówno filmowych jak i muzycznych oraz wydawców. Tom Zombie jest wielbicielem i twórcą horrorów jego produkcje w świecie kina to The Lords of Salem, produkowanym we współpracy z Jasonem Blum, Stevenem Schneiderem, Oren Peli (Naznaczony, Paranormal Activity) i Andym Gouldem.

Odniósł także sukces w remake’u Johna Carpenter?a Halloween w 2007 roku, który w czasie premiery, bijąc wszelkie rekordy zarobił ponad 80.000.000 dolarów w Box Office. Tchnąłwszy nowe życie w Halloween, uczestniczył także w reżyserii Halloween 2 (Dimension) w sierpniu 2009 roku . Wcześniej Zombie napisał i wyreżyserował kultowy Dom 1000 trupów (Lionsgate) w 2004 i w 2005 jedo kontynuację fantastyczne Bękarty Diabła (Lionsgate). Napisał także serię komiksów.

W ciągu ostatnich dwóch dekad Zombie wyreżyserował także dziesiątki teledysków, m.in dla Ozziego Osbourne?a. Przyczynił się do powstania kilkudziesięciu ścieżek dźwiękowych, nie boi się przekraczania gdy chodzi o media zarówno audio i wizualne. Wygrał MTV Music Video Award w 1995 za „More Human Than Human” White Zombie. Do historii przeszedł jako pierwsza samodzielny artystka odebierający nagrodę w tej kategorii .

W ubiegłym roku, oprócz pracy nad filmami Zombie zdominował również świat koncertując z Megadeth, a następnie z Marilynem Mansonem na „Twins Evil Tour”.

Zombie i jego banda maniaków – John 5 – gitara, Piggy D – bas i perkusista – Ginger Fish opracowali także multimedialną produkcję, wraz z ponadgabarytowymi LED ekranami na trasę Rockstar Mayhem . Spektakl otrzymał świetne recenzje jako kolaż psychotronicznych klipów filmowych, spektakularny pokaz świateł, pirotechnikę oraz za szalone gitarowe riffy na festiwalach na całym świecie .

Jeśli chodzi o przedsięwzięcia artystyczne Rob Zombie potrafi osiągnąć to co wydaje się prawie niemożliwe .

06 lipca 2014, Klub Stodoła
Bilety dostępne od środy 29 stycznia na www.Stodola.pl i www.LiveNation.pl

[link url=”http://livenation.pl”]livenation.pl[/link]

Skomentuj - Rob Zombie zagra w lipcu w Stodole
  • (will not be published)