Home » » Sprawdzamy ofertę sklepu muzycznego MusicAndMore.pl

Sprawdzamy ofertę sklepu muzycznego MusicAndMore.pl

Propozycje sklepów muzycznych różnią się w wielu aspektach. Dlatego warto jest poszukiwać wzorowego sklepu w internecie, który łączy w sobie wszelkie atuty. Przy zakupie szczególnie profesjonalnego sprzętu diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach i w wielu wypadkach decydujemy się na ustępstwa względem naszego zakupu, lub szukamy dalej.
Ciekawą propozycję asortymentu muzycznego oferuje nam jednak sklep MusicAndMore.pl na którym to postanowiliśmy się dziś skupić. Jest to profesjonalny sklep muzyczny, którego nie trzeba bardzo przedstawiać. My jednak skupiliśmy się na jego walorach, które przez pryzmat typowego, jak i wymagającego klienta będą mieć istotne znaczenie.

 

Dobra obsługa to podstawa

Według nas, posiadanie dobrej obsługi jest całkowitą podstawą. Dlatego też postanowiliśmy telefonicznie sprawdzić podstawy wiedzy obsługi pracującej w sklepie internetowym MusicAndMore. Zarówno w konfrontacji telefonicznej, jak i również po odwiedzeniu ich placówki naziemnej przy ulicy Kościuszki 22 w Łodzi, byliśmy zadowoleni z obsługi, jak i proponowanych nam ofert.

Dla nas znaczy to tyle, że osoba która kompletnie nie zna się na sprzęcie, lecz zdecyduje się na zakup w tym sklepie prezentu urodzinowego dla swojego dziecka, bądź dla kogoś innego z innej okazji, wyjdzie nie tylko z przeświadczeniem że ma w rękach solidny sprzęt, lecz będzie to faktycznie dobra propozycja, dopasowana do umiejętności i potrzeb danego domowego muzyka!

Sklep dla profesjonalistów i nie tylko.

Wiele osób twierdzi, iż sklep muzyczny musi być dostosowany albo do wymagań specjalistów, lub pod ludzi którzy dopiero zaczynają w świecie muzycznym. MusicAndMore przekonuje nas jednak o tym, iż ta teoria to „guzik prawda”. Szeroki asortyment jest jednym z atutów tego sklepu internetowego. Przekonamy się o tym już w momencie przeglądania działów, których ilość jest całkiem imponująca.

Oprócz tego, na pewno uwagę wielu z nas zwróci wyposażenie owych działów. Każdy dział posiada szeroki wybór sprzętu. Zaczynając od gitar, przechodząc do basów i kończąc na klawiszach lub perkusjach. Same gitary dzielą się na gitary klasyczne, gitary akustyczne, gitary elektryczne. Oczywiście jest tego znacznie więcej, lecz trudno jest napomknąć o wszystkim szczegółowo w jednej krótkiej publikacji. Imponująco wygląda również dział akcesoriów który nie jest działem głównym, lecz jest to poddział w każdej kategorii sprzętu.

Cena ma znaczenie

O tym nie trzeba przekonywać szczególnie laików, którzy dopiero zaczynają swój kontakt z muzyką. Właśnie ta grupa często na sprzęt wydaje najmniej z uwagi na to że nie wie, czy dany sprzęt jest dobry, bądź czy po prostu zamiłowanie muzyczne będzie tętnić po pierwszych próbach praktycznych. W takim wypadku dobre, tanie ceny to kompletna podstawa dla sklepu, który chce sprzedawać instrumenty muzyczne z dobrymi wynikami.

MusicAndMore pod tym aspektem nie zawodzi. Oferuje nie tylko znane instrumenty muzyczne, lecz również takie które są limitowane, bądź po prostu wysokiego gatunku. Za taką ofertą idzie szeroki wachlarz cen, który będziemy mogli oglądać w każdym dziale tego sklepu.

Na koniec słów kilka…

Kończąc tą publikację, nie trudno stwierdzić iż nasze odczucia wobec MusicAndMore są najzwyczajniej pozytywne. Nie jest to kolejny sklep muzyczny, lecz sklep muzyczny z wartościami oraz przekonaniem dobrze wykonanej roboty, do której to obsługa bardzo mocno się przykłada. Pod względem ceny jest to sklep który każdemu pozwoli na zakup instrumentów w dowolnej grupie. Jeśli szukamy skromniejszych zakupów w postaci akcesoriów, również tutaj możemy udać się na zakupy. Mieszkańcy Łodzi mają natomiast dodatkowy atut w postaci sklepu naziemnego, gdzie nie tylko dokonają zakupu, lecz również skorzystają z informacji odnośnie swojego sprzętu.

Zdecydowanie polecamy ten sklep każdemu, kto chce mieć coś wspólnego z muzyką!

Strona sklepu: http://musicandmore.pl

Skomentuj - Sprawdzamy ofertę sklepu muzycznego MusicAndMore.pl
  • (will not be published)